دانلود سریال یاغی

 

به گزارش “مجله ایما”، در دیدار آغازین مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که سردار آزمون را برخلاف مسابقات اخیرش در اختیار نداشت،، از ساعت ۱۸:۳۰ امشب در ورزشگاه اخمت آرنا مقابل تیم اخمت گروزنی قرار گرفت.

 

یاران آزمون که بعد از وقفه حدودا سه ماهه لیگ برتر روسیه و در مسابقه گذشته‌اش برابر لوکوموتیو مسکو به تساوی بدون گل رسیده بودند، در دقیقه ۵۹ بازی امشب دروازه خود را باز شده دیدند، اما در دقیقه ۷۸ توسط ریگونی دروازه اخمت گروزنی را باز کردند تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

یوری ژیرکوف در دقیقه ۹۷ گل دوم زنیت سنت‌پترزبورگ را به ثمر رساند تا این تیم با برتری ۲ بر یک خارج از خانه مقابل اخمت گروزنی به‌عنوان نخستین تیم به مرحله نیمه نهایی جام حذفی روسیه صعود کند.

 

 

 

سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ که در بازی گذشته تیمش مقابل لوکوموتیو مسکو بخاطر مصدومیت حضور تعویضی در زمین داشت، در مسابقه امشب به دلیل آسیب دیدگی در فهرست تیمش قرار نگرفته بود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.