دانلود سریال یاغی

به نظر می‌رسد وضعیت اقتصادی فوتبال استرالیا مطلوب مسئولان این کشور نیست. آن ها فصل 2019-2020 را به شکل عالی آغاز کردند اما در ادامه سه اسپانسر آلدی کالتکس و ناب از اسپانسری لیگ این کشور انصراف دادند تا هیوندای تبدیل به مهم ترین شریک تجاری فدراسیون فوتبال استرالیا شود.

 

حالا بعد از شیوع ویروس کرونا هیوندای نیز اعلام کرده که تمایلی ندارد قرارداد را تمدید کند. رئیس فدراسیون فوتبال استرالیا گفته: ما متوجه شدیم که هیوندای تمایلی به ادامه کار ندارد و ما از آن ها تشکر می‌کنیم که در این سال ها کنار ما بودند. مشکلی وجود ندارد و با شرکت های دیگر وارد مذاکره می‌شویم.

 

این در حالی است که قرارداد هیوندای و سازمان لیگ استرالیا 3.6 میلیون یورو (66 میلیارد تومان) بوده است. این شرکت کره ای همچنین 40 دستگاه اتومبیل را در اختیار تیم های این لیگ قرار میداد. دیگر شریک تجاری بزرگ استرالیایی ها فاکس اسپورت است که 30 میلیون یورو به فوتبال این کشور بابت حق پخش تزریق می کند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.