مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

محمدرضا عباسی مهاجم جوان تیم ذوب آهن در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به تست کرونا و آغاز تمرینات این تیم گفت: ما تست اول کرونا را هفته گذشته پنج شنبه پشت سر گذاشتیم که همه منفی بود. از شنبه تمرینات را آغاز کردیم و پس فردا هم یک تست می‌دهیم و من امیدوارم این تست ها هم منفی باشد. ما تمرینات را در دو سه گروه انجام می‌دهیم و کادرفنی و سرپرست بازیکنان را به چند دسته تقسیم می‌کنند تا در زمان های مختلف در ورزشگاه حاضر شویم و تمرینات را طبق دستور کادرفنی برگزار کنیم.

 

او درباره روند تمرینات به این شکل اظهار داشت: صددرصد اینطور نمی‌شود برای مسابقات رسمی آماده شد و باید با کل نفرات تمرین انجام شود. اما فعلا اینطور که پیش می‌رود باید مواظب باشیم تا چند روز دیگر هم تست بگیرند و بعد فکر کنم رفته رفته تعداد بازیکنان هم بیشتر شود و اجازه بازی دوستانه را هم بدهند.

عباسی با اشاره به موضع باشگاه ذوب آهن و نظر خودش گفت: مربی ما آقای استکی گفت که حرف حرف ستاد مبارزه با کروناست و من هم فکر می‌کنم این نهاد به صلاح تمام فوتبالیست ها و جامعه فوتبال تصمیم می‌گیرد و تا حالا هم به سود فوتبال تصمیم گرفته و باید از تصمیم هایش پیروی کنیم.

 

او درباره اظهارات برخی بازیکنان درباره تعطیلی لیگ عنوان کرد: ما قبل از این که تمرینات شروع شود یک تست دادیم و در این مدت مشکلی نبوده است. باید ببینیم نتیجه تست دوم چه خواهد شد تا تمرینات را ادامه دهیم. بازیکنان و مربیان ما اهل حاشیه نبودهاند شاید کار در تمرینات برای ما سخت باشد و ما هم بتوانیم بگوییم که لیگ را لغو کنید چون در جدول اینطور به نفعمان است اما چنین چیزی را نگفته ایم و از تصمیم هایی که گرفته شده حمایت کرده ایم. یک سری می‌گویند بازی برگزار نشود چون به ضررشان است اما ستاد مبارزه با کرونا تصمیم نهایی را خواهد گرفت که امیدوارم به ضرر هیچ کسی نباشد.

 

این مهاجم جوان اصفهانی درباره وضعیت خودش گفت: من قرارداد دارم و لیگ بیستم سال آخرم خواهد بود. به ذوب اهن علاقه ویژه ای دارم و اگر پیشنهادی باشد باشگاه تصمیم گیری خواهد کرد. مدیران و مربیان باید ببینندبه نفع باشگاه است که بروم و مبلغ رضایت نامه بگیرند یا این که به حضورم از نظر فنی نیاز است و می‌توانم بمانم.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.