به گزارش “مجله ایما”، مهدی علی نژاد بعد از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون جانبازان و معلولین که با معرفی شروین اسبقیان به عنوان رییس برای 4 سال آینده به پایان رسید، در جمع خبرنگاران درباره موضوعات مختلف به صحبت پرداخت.

به صلاح نبود انتخابات به تعویق بیفتد

با توجه به اینکه مراحل مقدماتی از ماه ها قبل انجام شده بود و بازیهای پارالمپیک را در پیش داشتیم، مصلحت نبود انتخابات به تعویق بیفتد. چون معلوم نیست شیوع ویروس تا کی باشد ادامه سرپرستی به مصلحت نبود. با رعایت بهداشت و تب سنجی امروز مجمع را برگزار کردیم. این فدراسیون برای ما مهم بود تا انتخابات را برگزار کنیم.

از معاونت قهرمانی کسی کاندیدای فدراسیون ها نمی شود

این یک مدیر دیگر از وزارت ورزش انتخاب شده، مهم نیست. من به رای مجمع احترام می گذارم. قبلا هم گفتم از حوزه معاونت قهرمانی دیگر کسی کاندیدای فدراسیون ها نمی شود. اگر هم بخواهند کاندیدا شوند، از قبل می خواهیم که استعفا دهند. از حوزه های دیگر مشکلی وجود ندارد و این حق را دارند که کاندیدا شوند. 

دخالتی در برکناری مدیرروابط عمومی پرسپولیس نداشتیم

هیات مدیره پرسپولیس با مدیرعامل جلسه داشته و ما برای جزئیات ورود نمی کنیم. درباره برکناری مدیرروابط عمومی شما فکر می کنید وزارت ورزش دخالتی داشته؟ شان وزارت نیست که ورود کند. وقتی مسئولیت دادیم، قرار نیست برای هر تغییر کوچک از ما اجازه بگیرند.

ادامه دارد…

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.