دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در نخستین مسابقه مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ترکیه، تیم ترابزون اسپور که سید مجید حسینی در آن عضویت دارد، از ساعت ۲۱ امشب در استادیوم مدیکال پارک در حالی به مصاف فنرباغچه خواهد رفت که اللهیار صیادمنش در فهرست این تیم دیده می‌شود.

 

سید مجید حسینی، ملی پوش ایرانی ترابزون اسپور که در سه هفته گذشته سوپر لیگ ترکیه بخاطر آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران در فهرست تیمش حضور نداشته، در لیست مسابقه امشب برابر فنرباغچه نیز دیده نمی‌شود.

 

اللهیار صیادمنش، مهاجم جوان ایرانی فنرباغچه نیز که در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم بازگشته و بعد از آن علاوه بر حضور در یک مسابقه جام حذفی، در دو دیدار سوپر لیگ مقابل گالاتاسرای و آنتالیا اسپور نیمکت‌نشین بوده، امشب هم جزو نفرات ذخیره تیمش برابر ترابزون اسپور است.

 

ترابزن اسپور در هفت مسابقه اخیرش ۶ پیروزی و یک مسابقه داشته و شرایط خوبی سپری کرده، اما یاران صیادمنش در سه دیدار گذشته خود دو باخت و یک مساوی به دست آوردند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.