مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

سانچو بعد از گلزنی دیدار امشب نوشته ای در یادبود جورج فلوید به نمایش گذاشت؛ مرد سیاه پوست آمریکایی که توسط پلیس این کشور به قتل رسید و همین مسئله اعتراضات وسیعی را در ایالات متحده به همراه داشت.

سانچو که در این دیدار سه گل به ثمر رساند بعد از زدن گل اول به دلیل نمایش نوشته عدالت برای جورج فلوید کارت زرد دریافت کرد. اشرف حکیمی دیگر بازیکن دورتموند هم نوشته مشابهی را بعد از گلزنی به نمایش گذاشت اما جریمه نشد.

فاوره در پایان بازی به خبرنگاران گفت: من ندیدم روی پیراهن سانچو چه نوشته شده بود. بعد از بازی شنیدم که او گلش را به این شکل جشن گرفت. اینکه چیزی روی پیراهن او بود.

 

 

چه چیزی می توانم بگویم؟ نمی دانم او چرا چنین کاری کرد. من چیزی ندیدم. نمی توانم قضاوت کنم.

ارلینگ هالند ستاره دورتموند به دلیل مصدومیت زانو دیدار امشب را از دست داد و در غیاب او زردها تا دقیقه 52 برای زدن گل اول منتظر ماندند اما فاوره اعلام کرد که این اتفاق باعث نگرانی اش نشد.

من بین دو نیمه تنها یک جمله گفتم: ما تنها باید به همین کاری که انجام می دهیم ادامه بدهیم. ما خوب پرس می کردیم. ما حریف مان را خسته کردیم و این واضح بود که آنها نمی توانستند تا سوت پایان این ریتم را حفظ کنند.

ما می خواستیم مطمئن شویم که آنها نمی توانند روی ضدحملات به ما ضربه بزنند زیرا بازیکنان سرعتی ای در جلوی زمین داشتند. ما توانستیم شدتی که در نیمه اول داشتیم را حفظ کنیم و تنها تغییری که داشتیم در حرکات بازیکنان کناری مان بود.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.