به گزارش “مجله ایما”، در شرایطی که همه در انتظار تصمیم نهایی سازمان لیگ برای زمان آغاز دوباره رقابت های لیگ برتر بعد از تعطیلی مقابله با کرونا بودند این برنامه امروز مشخص و اعلام شد. طبق تصمیمات جدید رقابت های لیگ از روز چهاردهم فروردین ماه 99 از سر گرفته می شود که اولین بازی هم جدال عقب افتاده فولاد با استقلال در اهواز خواهد بود.

با برنامه تنظیم شده شاگردان جواد نکونام و فرهاد مجیدی در اولین روز بعد از تعطیلات نوروزی در ورزشگاه زیبای فولاد آرنا مقابل هم قرار می گیرند تا ضمن انجام بازی عقب افتاده خود ، به صورت رسمی سال نو فوتبال باشگاهی ایران بعد از نوروز را نیز آغاز کنند.

به این ترتیب بعید به نظر می رسد تعطیلات تمرینی استقلالی ها که تا روز 26 یا 27 اسفندماه ادامه خواهد داشت به خاطر مقابله کروناویروس تمدید شود و بازیکنان این تیم باید خود را برای آغاز رقابت ها آن هم در اوج بحران کرونا در پایتخت آماده کنند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.