به گزارش “مجله ایما”، در هفته ماقبل پایانی لیگ برتر امیدهای کشور تیم امید فولادخوزستان در ورزشگاه صنایع فولاد اهواز میزبان نساجی مازندران بود که موفق شد برابر این تیم به پیروزی برسد.
شاگردان خدریان تا دقیقه 60 با نتیجه سه بر صفر از حریف مازندرانی خود پیش بودند که تیم میهمان ترک زمین کرد تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد. علیرضا سواری (2گل) و علی حمودی برای فولاد گلزنی کردند.

 

تیم فولادخوزستان با این برد 49 امتیازی شد و باتوجه به تساوی تیم سپاهان در کرمان برابر مس به صدر جدول رسید. تیم سپاهان با 48 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار دارد.

 

ترکیب امروز تیم امیدهای فولاد:
علی غلام زاده، امیر محمد ممبینی، وحید نیکنام، یوسف شراکی، صادق حسین پور، شایان حسنی، رضااورکی(علی حمودی) مهدی لطفی، سینا احمدی، محمود صالحی و علیرضا سواری.

 

تیم امیدهای فولادخوزستان در دیدار پایانی لیگ امید برابر شاهین بوشهر قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی قهرمان مسابقات خواهد شد.
 

 

نتایج دیدارهای امروز را مرور می‌کنیم:
مس کرمان 1 – سپاهان اصفهان 1
گلزن مس : بهنام ایزدی

گلزن سپاهان : آریا کمالی

فولاد خوزستان 3 – نساجی مازندران 0 (ترک زمین توسط تیم نساجی)

گلزنان فولاد: علی سواری ۲گل – علی حمودی

خونه به خونه بابل 3 – نفت اهواز 0 – برگزار نشد (عدم حضور نفت اهواز)

تراکتور تبریز 3 – شاهین شهرداری بوشهر 0 – برگزار نشد (عدم حضور شاهین)

 

پنجشنبه ۱ اسفندماه ۹۸

ذوب آهن – نشاط ساری – ساعت ۱۳:۴۵ – ورزشگاه شفق

پارس جنوبی – مس رفسنجان – ساعت ۱۳:۴۵ – ورزشگاه شهدا جم

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.