مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به نقل از مارکای اسپانیا تغییرات پیش رو در فوتبال اینروزها در فیفا مورد بحث قرار گرفته استبا اینحال بیشتر مباحث درمورد تغییراتی است که قرار است در بازی اتفاق بیفتد. 

براساس این گزارش فیفا قرار است که با 5 تعویض در هر مسابقه موافقت کند. در حال حاضر پاندمی کوید-19 شرایط فوتبال را تغییر داده –شاید برای همیشه- و اقدامات آتی در راستای سلامت همه بازیکنان و دست اندرکاران خواهد بود. فیفا در حال حاضر در حال تهیه مستنداتی براساس توصیه های پزشکی است که به آن عمل کند.

با این حال از دفتر مرکزی فیفا در زوریخ اخبار تایید شده ای به مارکا رسیده است که  فیفا انجام 5 تعویض را در شروع مسابقات اعمال خواهد کرد. این درخواستی است که اتحادتیه فوتبال انگلستان داده بود و فیفا درتلاش است برای جلوگیری از آسیب دیدگی بازیکنان آن را اجرا کند. 

اما یکی دیگر از پیشنهاداتی که به فیفا داده شده کم شدن زمان هر نیمه از 45 دقیقه است اما فیفا این موضوع را کاملا غیرقابل قبول دانسته چون باعث تغییرات اساسی در فوتبال خواهد شد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.