دانلود سریال یاغی

احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی که همواره پیگیر پرونده های فدراسیون فوتبال بوده درباره بازگشت احتمالی علی کفاشیان به عنوان سرپرست فدراسیون در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی از رادیو تهران اظهار داشت: موضوع مربوط به ایشان از ماههای قبل مطرح شده بود مخصوصا اینکه عنوان شده بود کفاشیان یک محرومیت درون فدراسیونی داشته و حالا می گویند دوره محرومیتش تمام شده. ما چند مولفه اصلی داریم و از آبان 97 هم روی آن پافشاری کردیم. قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در 13 فدراسیون اجرا شد و حتی وزیر ورزش همین اردیبهشت امسال برای برخی دیگر از مدیران فدراسیون ها حکم بازنشستگی صادر کرد اما این اتفاق قرار است به صورت معکوس در فدراسیون فوتبال و آن هم در چنین شرایطی رخ دهد.

وی افزود: شما می دانید دوره 4 ساله فدراسیون فوتبال در اردیبهشت ماه به پایان رسید و این فدراسیون با توجه به نقشه راهی فیفا در اختیارش گذاشته در نهایت تا اواسط مهرماه وقت دارد که اصلاح اساسنامه و برگزاری انتخابات را در دستور کار داشته باشد. فردی که بازنشسته شده و کنار رفته اگر بخواهد دوباره برگردد اصلا درست نیست. این کار به نوعی دهن کجی به افکار عمومی است.

نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موضوع استعفای کفاشیان را پیگیری کردیم و گویا او در آن دوره خارج از کشور بوده و استعفا داده. خودش می گوید من استعفایی ندادم یا اینکه چنین استعفایی در وزارت ورزش ثبت نشده. آقای کفاشیان استعفا کرد و بر همین اساس سمت خود را در AFC هم به تاج داد. با تمام این ها بازنشستگی او که قابل انکار نیست. طبق قانون هم به کارگیری بازنشسته در هر سمتی در نهادهای عمومی غیردولتی مثل فدراسیون ممنوع است. حتی طبق قانون بازنشستگان این موضوع جرم محسوب می شود و هر کدام از مردم ایران هم می توانند اعلام جرم کنند.

قاضی زاده هاشمی درباره پیگیری ماجرا از وزارت ورزش گفت: ما این موضوع را با وزارت ورزش دیروز مطرح کردیم. وزارت ورزش ظاهرا می گوید من دخالت مستقیمی ندارم اما ما از این مجموعه خواستیم در این موضوع تمام تلاش خود را کنند تا زودتر مجمع تشکیل شود. من به آن ها هم گفتم که وقتی فرصت نهایی فیفا به شما 15 مهر هست و در این فرصت باید اساسنامه تایید و انتخابات برگزار شود باید زودتر کارها را پیش ببرید. خود همین فرآیند برگزاری انتخابات 3 4 ماه طول می کشد و اینکه وسط راه یک جابجایی صورت بگیرد این نگاه را القا می کند که قرار نیست به این زودی ها انتخابات برگزار شود و بلاتکلیفی فوتبال مدت طولانی ادامه پیدا کند.

وی در پایان افزود: ما قطعا از دستگاههای نظارتی می خواهیم که ورود جدی تر را داشته باشند. از بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات اعلام می کنند که ورود کنند. ما بحثی راجع به اشخاص و افراد نداریم. شاید کفاشیان انسان خوب و شریفی باشد اما ما بر اجرای قانون تاکید می کنیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.