“”، در حالیکه به نظر می رسید نمانیا ماتیچ در حال سپری کردن آخرین روزهای حضورش در ترکیب منچستریونایتد باشد، نشریه دیلی میل مدعی شد مدیران باشگاه به دنبال تمدید قرارداد با این هافبک باتجربه هستند و در صورت رخ دادن این توافق، نمانیا ماتیچ یک سال دیگر در اولدترافورد ماندنی خواهد شد.

 

 

تنها سه ماه از قرارداد نمانیا ماتیچ با منچستریونایتد باقی مانده و او همین حالا نیز قانونا و به صورت رسمی می تواند با تیم های خواهانش وارد مذاکره شده و با آنها عقد قرارداد کند، اما اوله گونار سولسشر به این نتیجه رسیده که حضور این هافک صرب همچنان می تواند برایش مثمرثمر باشد و به همین دلیل درخواست داده در صورت امکان یک سال دیگر قرارداد او با یونایتد تمدید شود.

 

در فصل جاری و با توجه به مصدومیت های طولانی مدت پل پوگبا و اسکات مک تومینای، نمانیا ماتیچ در بسیاری از بازی ها در ترکیب اصلی یونایتد قرار گرفته و نمایش قابل قبولی نیز ارائه داد. این اتفاق در حالی رخ می دهد که در ماه های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال نمانیا ماتیچ به سری آ منتشر شده و تیم هایی از جمله میلان و اینتر برای خرید این هافبک باتجربه اقدام کرده بودند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.