دانلود سریال یاغی

قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفتم حتی از قهرمانی اش در اولین دوره رقابت های لیگ برتر هم دشوارتر بود. آن ها مشکلات داخلی عدیده از جمله اختلافات درونی در کادرفنی و بازیکنان داشتند ضمن اینکه در گرماگرم رقابت قهرمانی فیفا این تیم را جریمه کرده و 6 امتیاز از پرسپولیس کم شد. همه این ها باعث شد تا آخرین بازی فصل بین پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی تبدیل به فینال رقابت های هفتمین دوره لیگ برتر شود.

پرسپولیس فقط باید برنده می شد و یک مساوی هم می توانست سپاهان به مقام قهرمانی برساند. ابتدا محسن خلیلی برای پرسپولیس گل زد اما احسان حاج صفی بازی را مساوی کرد تا پرسپولیس در حضور صدهزار تماشاگرش که در ورزشگاه آزادی بودند در آستانه از دست دادن قهرمانی قرار بگیرد اما یک ضربه ایستگاهی در دقیقه 97 و در نهایت ضربه سر سپهرحیدری در آخرین ثانیه ها جام را به پرسپولیس داد. افشین قطبی بعد از این قهرمانی تبدیل به محبوب ترین مرد هواداران پرسپولیس شد هرچند اتفاقات لیگ فصل بعدی و در نهایت جدایی او کمی این عشق و علاقه را کمرنگ کرد.

با این وجود افشین قطبی سرمربی پرسپولیس که اینروزها بعد از صعود تیمش به سوپرلیگ چین در این کشور حضور دارد امروز در صفحه توئیترش با انتشار فیلمی از جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفتم و در ورزشگاه آزادی نوشت: یادآوری قلبی احساس عشق شادی قدردانی و غرور. دوازده سال می گذرد اما صدا ها تصاویر و خاطرات هنوز در ذهن من تازه هستند.

 

با عشق و فداکاری به یاد آوردن با قلب احساس عشق شادی قدردانی و غرور! دوازده سال می گذرد اما صداها مناظر و خاطرات تازه در ذهن من است! با عشق بسیار؛افشین.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.