دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در شرایطی که اتفاقات رخ داده در باشگاه سپاهان قبل و بعد از بازی مهم با پرسپولیس جنجال و حواشی زیادی را رقم زد خبرهایی به گوش رسید مبنی بر این که بعد از تغییر و تحولات مدیریتی در سپاهان، هیات مدیره باشگاه در نشستی با سرمربی برای امیر قلعه نویی نیز ضرب الاجل تعیین و این مربی را توبیخ کردند.

در واکنش به این اخبار و ماجرای توبیخ، امیر قلعه نویی ضمن تکذیب تمامی حواشی مطرح شده گفت:« چه توبیخی چه حاشیه ای؟! اصلا چنین اخباری صحت ندارد و هیات مدیره باشگاه همواره به ما لطف داشته و از برنامه های ما برای اعتلای نام سپاهان حمایت کرده است».

او ادامه داد:« خبر توبیخ را دوستی در رسانه اش منتشر کرد که سال هاست با من مشکل دارد و نمی دانم این چه کینه ای است که آقایان دارند. به هر حال نه توبیخی در کار بوده و نه چیز دیگر  از همین رو تمام مجموعه در حال تلاش برای رسیدن به هدف مهم در تیم هستیم».

قلعه نویی در پایان بار دیگر به تابش مدیرعامل مستعفی سپاهان اشاره و گفت:«ایشان انسان بسیار شریف و پرتلاشی هستند که تا آخرین روز هم در نقش مدیرعامل برای باشگاه تلاش کردند».

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.