مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان درباره این موضوع گفت: واقعیت این است که دختران ما بدون توجه به پاداش و با عرق ملی و با غیرتی مثال زدنی در مسابقات حاضر شده همه توان خود را می‌گذارندو به مصاف حریفان خود می روند و قهرمان هم می‌شوند چون انگیزه کافی برای کار دارند اما ما هم نباید فراموش کنیم که پرداخت جوایز آن‌ها انگیزه بیشتری در برنامه‌های آتی ایجاد می‌کند.

وی افزود: در خصوص پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال پیگیری کردیم و سرپرست فدراسیون فوتبال هم قول داده است که در صورت فراهم شدن امکان مالی پرداخت‌ها انجام شود.

معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان گفت: از طریق آقای نبی پیگیری کردم پرداخت نشدن پاداش‌ها تنها مربوط به تیم ملی فوتسال بانوان نیست و فدراسیون فوتبال تیم‌های دیگری هم دارد که هنوز پاداش خود را نگرفته اند.

وی افزود: در هر صورت پیگیر مطالبات  بانوان هستم چون معتقدم  پاداش ورزشکار باید به موقع پرداخت شود تا انگیزه‌ها کم نشود.

فرهادی زاد در خصوص احتمال افزایش  پاداش  بانوان فوتسال گفت: بنظرم فوتسالیست‌ها باید با آرامش کار خود را دنبال کنند و اجازه دهند فدراسیون فوتبال با قوانین مصوب کار‌ها را انجام دهد. واقعیت این است که پرداخت‌ها به زودی انجام می‌شود و ما هم پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.