به گزارش “مجله ایما”، چند روز پیش و بعد از کش و قوس های فراوان نهایتا باشگاه بارسلونا از جانشین عثمان دمبله رونمایی کرد و مارتین برایثویت، ستاره دانمارکی لگانس نهایتا راهی بلوگرانا شد؛ انتقالی که البته با انتقادات بسیار زیادی نیز همراه شد.

 

مارتین برایثویت امروز و در جریان بازی بارسلونا مقابل ایبار اولین حضور خود را برای آبی و اناری ها تجربه کرد. او در دقیقه ۷۲ جایگزین آنتوان گریزمان شد و اتفاقاً موفق شد یک پاس گل برای لیونل مسی ارسال کند و روی یک گل دیگر بارسا نیز تاثیر مستقیم داشته باشد؛ موضوعی که باعث شد این بازیکن شروعی امیدوار کننده در بارسا داشته باشد.

 

 

 

 

 

برایثویت در پایان بازی گفت: ” من هفته گذشته اصلاً فکر می کردم که حالا برای بارسلونا بازی کنم. مسی در این بازی چندین پاس به من داد و بعد از بازی من را در آغوش گرفت. او به من تبریک گفت و درخواست کرد که آرامش خودم را حفظ کنم. من لباسم را نخواهم شست چرا که مسی من را بغل کرده است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.