دانلود سریال یاغی

ستاره لهستانی و گلزن بایرن برای پنجمین سال متوالی از رکورد 40 گل در یک فصل گذشته و در حال سپری کردن بهترین روزهای دوران ورزشی اش است.  خاوی مارتینز مدعی شد لواندوفسکی بهترین مهاجم نوک جهان است و باید تا ماه آگوست و مرحله نهایی لیگ قهرمانان به این روند ادامه دهد.

 

خاوی مارتینز به مارکا گفت: لواندوفسکی بهترین سال دوران ورزشی اش را پشت سر می گذارد. او مانند یک حیوان درنده و بهترین شماره 9 در جهان است. امیدوارم شرایط لواندوفسکی تا ماه آگوست اینگونه ادامه یابد.

 

 

ترس از احتمال پیوستن لواندوفسکی به رئال مادرید؟ نه زیرا بازیکنان بزرگی بایرن را ترک کرده اند و همیشه به خوبی جایگزین برای آنها پیدا شده است.

 

شرایط جاشوا کیمیچ؟ او یک رهبر متولد است و می داند تیمش را چگونه رهبری کند. اگر همین حالا نیز کیمیچ را یک بازیکن افسانه ای ندانیم در آینده چنین اتفاقی رخ خواهد داد. 

 

کار کردن با هانسی فلیک؟ او مدت ها در کنار یواخیم لوو کار کرده و چیزهای زیادی آموخته است. حالا ما نیز شبیه به تیم ملی آلمان بازی می کنیم. شخصیت فلیک برای باشگاهی مثل بایرن ایده آل است و او من را به یاد ویسنته دل بوسکه می اندازد و او نیز می خواهد بازیکنان متوجه اهمیت کار تیمی بشوند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.