دانلود سریال یاغی

“”، درخشش لائوتارو مارتینز در فصل جاری باعث شده بسیاری از تیم های نامدار اروپا به دنبال خرید این مهاجم گلزن در فصل نقل و انتقالات تابستانی باشند و اینتر کار دشواری برای حفظ این مهاجم 22 ساله و آرژانتینی خواهد داشت.

 

 

نشریه دیلی میل امروز در گزارشی مدعی شد منچسترسیتی و چلسی قصد دارند در تابستان پیش رو برای خرید لائوتارو مارتینز وارد عمل شوند. با توجه به افزایش سن سرخیو آگوئرو، سیتیزن ها به دنبال جذب یک مهاجم جانشین در دراز مدت برای بهترین گلزن تاریخ باشگاه خود هستند و از نظر پپ گواردیولا، لائوتارو مارتینز می تواند بهترین گزینه برای پر کردن جای خالی این بازیکن در آینده باشد.

 

همچنین چلسی نیز با توجه به مصدومت تامی آبراهام در هفته های اخیر از داشتن یک مهاجم طراز اول و گلزن محروم بوده و می خواهد لائوتارو مارتینز را در تابستان جذب کند. تا دو هفته ابتدایی فصل تابستان، بند 111 میلیون یورویی قرارداد این بازیکن با اینتر فعال خواهد بود و مشتریان لائوتارو می توانند برای خرید او اقدام کنند.

 

این در حالیست که در حال حاضر به نظر می رسد بارسلونا از بیشترین شانس برای جذب لائوتارو مارتینز برخوردار باشد. آبی اناری ها مدت هاست برای خرید این ستاره آرژانتینی برنامه ریزی کردند و جلوتر از دیگر رقبا از جمله همین دو باشگاه انگلیسی و البته رئال مادرید، بخت خوبی برای توافق با لائوتارو مارتینز دارند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.