دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، سسک فابرگاس هافبک اسپانیایی سابق تیم‌های چلسی، بارسلونا و آرسنال با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش، نوشت: 

 همیشه عادت داشتم پس از پایان تمرینات، سر تمرین می‌ماندم و تمرین پنالتی می‌کردم. خیلی وقت‌ها برای اینکه هیجان پنالتی‌ها بیشتر شود با دروازه‌بانان شرط می‌بستم و همه آن‌ها را گل می‌کردم و هیچ‌کدام خراب نمی‌شد.

 

یک روز این موضوع از دستم در رفت و وقتی کابایه‌رو درون دروازه قرار گرفت، به او گفتم اگر این پنالتی را بگیری برایت یک ماشین رنجرور می‌گیرم. از شانس بد من گرفت و همه تیم شلوغ کردند و جلوی همه تیم مجبور شدم که شرط را انجام بدهم. این اتفاق سال ۲۰۱۸ افتاد و پس از این شرط‌بندی به یکی از گورستان‌های ماشین‌های از کار افتاده رفتم و یک رنجرور داغان و غیر قابل استفاده به قیمت ۹۵۰ پوند را خریدم و تمرین بعدی آن‌را به محل تمرین آوردم. درس این داستان این بود: شرط نبندید، هیچوقت و به هیچ قیمتی.

 

با توجه به اینکه تیم‌ها در تعطیلی و بازیکنان در قرنطینه هستند، فابرگاس با این خاطره‌بازی به سراغ این قرنطینه رفته است .

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.