دانلود سریال یاغی

طی روزهای گذشته شایعاتی درباره پرداخت پول اسکوچیچ به صورت یورویی مطرح شد؛ در این خصوص گفته می شد به سرمربی تیم ملی گفته شده معادل ارزی پولش  را از فیفا به صورت یورو دریافت کند. این درحالی است که در گذشته عنوان شده بود قرارداد اسکوچیچ ریالی است.

حالا اما مساله دیگری مطرح شده؛ اینکه معادل ریالی 200 هزار یورو باید به اسکوچیچ پرداخت شود اما به دلیل نوسانات زیاد قیمت ارز با سرمربی تیم ملی توافق شده تا بر اساس قیمت روز یورو در بانک مرکزی به سرمربی تیم ملی پول داده شود. از طرفی اگر نرم تورم بیشتر از 35 درصد باشد مبلغی در حدود 20 درصد به قرارداد او نیز اضافه شود.

این مسائل اما با توضیح فدراسیون مواجه شده . علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال گفته است:« مطابق اعلام قبلیقرارداد اسکوچیچ به شکل ریالی با فدراسیون به امضا رسیده است.بر این اساسهرگونه اظهارنظر در باب قرارداد سرمربی تیم ملی خارج از چارچوب مطرح شده مورد تایید نیست.»

وی افزود:«با تاکید سرپرست محترم فدراسیون در بهمن ماه سال گذشته و پیش از عقد قرارداد اسکوچیچ با سرمربی تیم ملی هیچ متمم قرارداد و یا تبصره ای برای تغییر این قرارداد به ارزی انجام نشده است.لذا طرح مباحثی جز این موضوع عاری از واقعیت است.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.