دانلود سریال یاغی

“” وریا غفوری کاپیتان کرد استقلال طی ماه های اخیر با واکنش‌های خود نسبت به مسائل اجتماعی مورد توجه هواداران و البته ورزش دوستان قرار گرفته است.

انتشار برخی استوری های انتقاد آمیز نسبت به اتفاقات جامعه و همچنین صحبت‌های بی پرده و رک در این خصوص از او چهره ای مقبول میان هواداران ساخته است.

وریا اما در آخرین گفتگوی خود درباره اینکه چقدر علاقه مند به ورود به دنیای سیاست است نکته جالبی را مطرح کرده است. کاپیتان استقلال در این گفتگو با ایلنا در این خصوص اینطور توضیح داده است: قطعا وارد سیاست می‌شدم. اگر می‌دانستم سیاست مثل یک بازی با قوانین درست است مطمئنا همین الان واردش می‌شدم.

با این حال کاپیتان استقلال نتوانسته علاقه خود نسبت به رشته‌ای که در آن فعالیت می‌کند را پنهان کند در خصوص اینکه آیا در آینده دوست دارد وارد مربیگری شود نیز اینطور پاسخ داده است: واقعیت دوست دارم در ۱۰ سال بعد باز هم در حوزه فوتبال باشم و اینکه بتوانم یک کمک خوبی به فوتبال انجام بدهم. هیچ فرقی هم نمی‌کند که کجا باشم؛ چه مدیر باشم چه مربی دوست دارم که فرد مفیدی در این فوتبال باشم.

 

نکته دیگر گفتگوی وریا در سال جدید مربوط به حسرت او بابت عدم حضور در فوتبال اروپاست. غفوری که طی سالیان اخیر نمایش درخشانی از خود به جا گذاشته با اشاره به اینکه خود را از نظر پتانسیل فردی شایسته حضور در فوتبال اروپا می‌بیند نتوانسته به این خواسته خود اکنون که 32 سالگی را سپری می‌کند دست یابد: همیشه آرزوهای بزرگ فوتبالی داشتم که متاسفانه به آن نرسیده‌ام بیشتر دوست داشتم که در فوتبال اروپا بازی کنم که متاسفانه با اینکه پتانسیلش را داشتم شرایط محیا نشد. به نظر خودم اگر در خانواده فوتبالی بودم یا مشاورهای خوبی در فوتبال داشتم مطمئنا به آن می‌رسیدم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.