به گزارش “مجله ایما”، درحالیکه لیورپول این روزها با 22 امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش مقتدرانه صدرنشین لیگ برتر انگلیس است و به نظر می‌رسد بعد از سی سال موفق خواهد شد اولین قهرمانی دوباره خود در انگلیس را تجربه کند، سادیو مانه ستاره سنگالی این تیم می‌گوید او به فکر افتخارات فردی نیست و حتی نمی‌دانسته که بازیکنان تیم قهرمان لیگ برتر هم بعد از قهرمانی مدالهایی انفرادی دریافت می‌کنند.

 

سادیو مانه در گفتگویی با بی‌بی‌سی گفت:” من همین دیروز شنیدم که اگر ما قهرمان لیگ برتر شویم، مدالهایی انفرادی هم دریافت می‌کنیم. تا قبل ازاین نمی‌دانستم که چنین اتفاقی می‌افتد ولی مدال و افتخار فردی برای من مهم نیست”.

 

 

مانه که سال گذشته با لیورپول نایب‌قهرمان لیگ برتر شده می‌گوید با وجود شانس بسیار زیاد لیورپول برای قهرمانی در فصل جاری، حاکمیت بلامنازع قرمزها در فصل جاری به راحتی بدست نیامده است.

 

مانه در این باره گفت:” رسیدن‌مان به این نقطه راحت بود؟ نه، ای کاش اینطور بود. می‌دانیم که لیگ برتر بهترین لیگ دنیا است و برای پیروزی در هر بازی باید با تمام وجود بازی کنید. ما همیشه با همین روحیه تلاش کرده‌ایم و می‌دانیم که در ادامه هم باید به همین ترتیب کار کنیم تا موفق شویم. هدف ما از اول قهرمانی بود و اگر این اتفاق بیفتد برای باشگاه و هوادارانش اتفاق بزرگی خواهد بود”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.