“”، باشگاه برزیلی فلامینگو اعلام کرد نتیجه تست اولیه ویروس کرونا بر روی خورخه ژسوس، سرمربی پرتغالی این تیم مثبت اعلام شده است. هر چند در اطلاعیه باشگاه آمده که این تست، صرفا تست اولیه بوده و نتیجه آن را نمی‌توان قطعی تلقی کرد.

 

خورخه ژسوس 65ساله اخیرا خواسته بود که به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا، فوتبال برزیل به حالت تعلیق در بیاید. ژسوس گفته بود در اروپا دوستانش را به خاطر این ویروس از دست داده و از کنفدراسیون فوتبال برزیل خواسته بود هر چه سریعتر در این باره اقدام قاطعی انجام دهد.

 

 

باشگاه فلامینگو در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد که تا زمان بررسی دقیق نتیجه این آزمایش و انجام آزمایش‌های بعدی، ژسوس تحت مراقبت تیم پزشکی باشگاه قرار دارد.

 

باشاه فلامینگو روز دوشنبه از همه بازیکنان و کادر فنی‌اش تست کرونا گرفت و اعلام کرده که به جز خسوس، نتیجه تست همه اعضای باشگاه منفی بوده است.

 

ژسوس پیش از این اعلام کردده بود که تیمش به خاطر خبرهای تلخ ناشی از شیوع ویروس کرونا از نظر روانی تاثیر منفی گرفته و او دوست ندارد شاهد تماشای تلاش بازیکنانش پشت درهای بسته باشد.

 

ژسوس در این باره به تلویزیون برزیل گفته بود:” من یکی از دوستهایم را در پرتغال از دست داده‌ام. کرونا به هیچ وجه شوخی نیست. ما باید در برزیل هم این را بدانیم و مثل کشورهای دیگر اقدامات احتیاطی در دستور کار قرار بدهیم”.

 

ژسوس پرتغالی سابقه سرمربی‌گری در خاورمیانه را هم دارد و از جمله هدایت الهلال عربستان را به عهده داشته است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.