دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و به صورت ناگهانی از سمت خود استعفا کرد. این در حالی است که ساعاتی پیش یکی از مشاوران او و مدیر روابط عمومی باشگاه از سوی هیئت مدیره برکنار شد و حالا انصاری فرد نیز استعفا داده و حتی اعلام کرد که مذاکره با وزیر نیز او را به باشگاه برنمی‌گرداند.

 

او با لحنی کنایه آمیز خطاب به هیئت مدیره گفت که این باشگاه، مبارک خودشان باشد و همچنین عنوان کرد: ما زیر ساخت ها را درست کردیم و درآمدزایی خوبی داریم اما من متوجه نشدم از طرف چه مقامی بوده که دیدیم درها را بستند! امروز معاون اقتصادی من را به باشگاه راه ندادند.

وی افزود: بنده با عذرخواهی از هواداران عزیزمان که با آن ها صادق بودیم، استعفا میدهیم. خیلی دوست داشتم با باشگاه ادامه بدهم و مطمئنم زیر ساخت هایی که آماده کردم با رفتنم ادامه پیدا می‌کند. منابع مالی خوبی وجود دارد اما با ما همکاری نمی‌کردند و الان دیدم با آتیه داده پرداز آن ها هماهنگ شدند و بدون حضور مدیرعامل جلسه برگزار می‌کردند و گفتند آقای قدوسی مانع از درآمدزایی آتیه داده پرداز شدند.

 

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که آیا احتمال بازگشت او وجود دارد یا خیر، گفت: این جسارت هایی که می‌شود و حمایت هایی که وزیر از هیئت مدیره می‌کند نشان می‌دهد که من غریبه ام. فکر کردند در گندکاری برانکو، یک انصاری فرد باید بیاید. هواداران بدانند مشکلی ایجاد نمی‌شود و پول تزریق خواهد شد.

 

بروزرسانی می‌شود…

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.