دانلود سریال یاغی

مجتبی فریدونی محمدعلی عباسی جواد محمدی اصغر برشان و احمد جمشیدی 5 عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن هستند که در فصل جاری روزهای پرحاشیه ای را در این باشگاه اصفهانی تجربه کردند.

این در شرایطی است که گفته می شود عباسی جمشیدی و برشان باید به دلیل قانون بازنشستگی از پستی که دارند دست بکشند و آن را در اختیار فرد دیگری قرار بدهند تا جواد محمدی و فریدونی با سه عضو دیگر در رابطه با آینده باشگاه ذوب آهن تصمیم بگیرند.

علاوه بر این ها در باشگاه ذوب آهن کربکندی به عنوان رئیس سازمان فوتبال این باشگاه و همینطور یزدانی رئیس کمیته انضباطی باشگاه از مرز بازنشستگی عبور کرده اند.

با این حال جواد محمدی مدیرعامل باشگاه این موضوع را درست نمی داند و اینطور درباره آن توضیح می دهد:« من یک سوال دارم. می خواهم بدانم آیا فقط ذوب اهن است که بازنشسته دارد؟ هیچ باشکاه دیگری بازنشسته ندارد؟!

او در این مورد توضیح داد:« البته ابلاغاتی انجام شده ولی این موضوع اصلا در اختیار من نیست و در اختیار شرکت سهامی ذوب آهن است.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.