به گزارش “مجله ایما”، ستاره کانادایی چلسی یکی از مهره های مورد علاقه فرانک لمپارد در فصل جدید بوده و سرمربی چلسی در اکثر بازی‌ها از توموری در ترکیب خود استفاده کرده است؛ این بازیکن جوان نیز تا اینجا به خوبی پاسخ اعتماد سرمربی خود را داده و عملکرد خوبی به نمایش گذاشته است.

 

با این وجود توموری مانند بسیاری از مدافعان دیگر، در کودکی علاقه ای به بازی در این پست نداشته است. او درباره الگوهای خود در کودکی می گوید: ” من دوست داشتم مثل تیری هانری و یا رونالدینیو باشم. همچنین پدر من نیز به شکل دیوانه واری زیدان را دوست داشت به همین خاطر در کودکی بارها نام او را می شنیدم.”

 

 

 

 

 

توموری درباره حضورش در پست مدافع نیز گفت: ” در آن زمان ، هیچ کس نمی خواست مدافع شود. من به یاد می آورم که سرمربی من را به دفاع منتقل کرد و من ناراحت شدم. پدرم به من گفت “گوش کن من با تو صادق خواهم بود، نحوه بازی تو نشان می دهد که یک مدافع هستی.” بنابراین از آنجا به بعد من به یک مدافع تبدیل شدم.

جان تری بت من شد. در آن مقطع زمانی او کاپیتان انگلیس و کاپیتان چلسی بود. او احتمالاً بهترین مدافع جهان بود.”

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.