به گزارش “مجله ایما”، مدت زیادی از استعفای امیرحسین فتحی از مدیریت باشگاه استقلال می گذرد و جالب اینکه در چند ماه گذشته هنوز مدیرعامل جدید این باشگاه انتخاب نشده است. اگرچه اسماعیل خلیل زاده فعلا به عنوان سرپرست باشگاه استقلال امور را جلو می برد اما او از برخی اختیارات قانونی عاجز است و به همین خاطر نیاز به انتخاب مدیرعامل طی چند روز آینده است.

در شرایط کنونی استقلال با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند. شرایط اقتصادی حاکم بر باشگاه باعث شده تا یک طلبکار لوگوی استقلال را توقیف کند و از طرفی طلبکاران دیگری نیز در مراجع قضایی مختلف شکایت های خود را ثبت کرده اند. از این رو فردی به عنوان مدیرعامل در باشگاه نیست که بتواند تصمیمات لازم را در این خصوص اتخاذ کند و با رایزنی های لازم امور باشگاه را جلو ببرد.

در این شرایط مسئولان وزارت ورزش و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال هنوز تصمیم جدیدی درباره انتخاب مدیرعامل نگرفته اند اما با شرایط کنونی به نظر می رسد مدیرعامل باشگاه باید حداکثر تا پایان هفته جاری انتخاب شود. چراکه اگر این اتفاق نیفتد مشکلات به مراتب بدتری برای آبی ها پیش خواهد آمد.
باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون پست مدیرعاملی استقلال رخ خواهد داد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.