“” حتی بدبین ترین طرفداران استقلال هم تصور نمی کردند پرونده سال پرفراز و نشیب 98 برای این باشگاه چنین بحران های مدیریتی در پی داشته باشد که حتی سرپرست موقت انتخابی هیات مدیره برای سرو سامان دادن به وضعیت باشگاه تنها بعد از دو هفته از سمت خود استعفا بدهد.

در شرایطی که علی فتح ا.. زاده در چهارمین بازگشت خود به صندلی ریاست باشگاه با عنوان سرپرست موقت تنها 16 روز دوام آورد و سپس به بهانه ابتلا به کروناویروس و قرنطینه بودن در منزل از سمت خود استعفا داد اوضاع مدیریتی استقلالی ها با شرایطی بحرانی تر روبرو شد. در این بین وزارت ورزش نیز در پی استعفای برخی اعضای هیات مدیره تنها دو عضو جدید را معرفی کرد تا در کنار اسماعیل خلیل زاده باشگاه را سرو سامان بدهند.

در حالی که سال 98 با چنین روزهای بحرانی پایان یافت تا سال 99 به امید روزهای آفتابی تر برای استقلالی ها استارت بخورد حالا همه در انتظار عملی شدن وعده جدید برای معرفی دو عضو دیگر هیات مدیره در نهایت مدیرعامل جدید باشگاه هستند وعده ای که معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از عملی شدن آن تا چند روز آتی خبر داد.

از آن جا که رئیس هیات مدیره استقلال بعد از ابتلا به کروناویروس و بستری شدن در بیمارستان چند روز پیش با ضایعه دردناک از دست دادن همسرش در رشت مواجه شد شنیده می شود با بازگشت خلیل زاه از گیلان همین طور نهایی شدن تصمیم وزیر ورزش و جوانان برای تکنیل هیات مدیره استقلال با انتصاب دو عضو جدید بلافاصله مقدمات انتخاب مدیرعامل و آغاز به کار او از نیمه فروردین ماه فراهم خواهد شد.

گویا در این راه وزیر ورزش روی دو عضو جدید به جمع بندی رسیده و رایزنی ها برای انتخاب یک مدیرعامل آن هم بیرون از اعضای فعلی و جدید هیات مدیره نیز در حال انجام است گزینه ای که گفته می شود برخلاف تمام نام های مطرح شده چهره ای ناشناخته بیشتر فردی موفق در تجارت است.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.