به گزارش “مجله ایما”، بابک مرادی ستاره این فصل ماشین سازی درباره آسیب دیدگی خود به خبرنگار ما گفت: من هنوز درد دارم و به شرایط عادی برنگشته‌ام اما فیزیوتراپی را ادامه می‌دهم و امیدوارم هرچه زودتر به تمرینات برگردم. این تعطیلی لیگ به من کمک کرد اما باور کنید حتی یک لحظه هم به خودم فکر نمی‌کنم، تمام استرس ما فوتبالیست ها به خاطر خانواده مان است و امیدوارم لیگ فعلا تعطیل بماند.

 

وی افزود: ما به هر حال به شهرهای مختلف می‌رویم، در فرودگاه هستیم و در هتل می‌مانیم و طبیعتا بعد از آن هم با خانواده و دوستان دیدار می‌کنیم و احتمال هرچیزی وجود دارد. بنابراین فکر می‌کنم مسئولان سازمان لیگ هم ما را درک کنند و تعطیلی را ادامه بدهند چون خدایی نکرده کافی است که یکی از مسئولان برگزاری بازی یا فوتبالیست ها و مربیان و اعضای تیم کرونا بگیرند تا اتفاقات بدتری هم رخ دهد. همین الان خیلی ها در کشور مبتلا شده یا به این خاطر از دنیا رفته اند که واقعا برای من خیلی دردآور است. باید از اتفاقات بدتر پیشگیری کنیم.

 

مرادی که این فصل درخشش خوبی در ماشین داشته درباره شکست این تیم مقابل نساحی عنوان کرد: برای من این نتیجه قابل باور نبود اما مطمئنم که بازیکنان و کادرفنی بیشترین تلاش را کرده اند و به هر حال شکست هم چیزی از فوتبال است. سقوط را که پرسیدید به نظرم غیرممکن است ماشین سازی این فصل سقوط کند اما باید تلاش کنیم که نتایج بهتری بگیریم.

 

مهاجم سابق فولاد با اشاره به بازی های سخت پیش روی ماشین سازی اظهار داشت: قرعه تیم ما بسیار سخت است اما به هر حال برای ما تفاوتی ندارد. اگر که بازی ها بماند برای آن طرف سال که من هم با آمادگی برخواهم گشت و به تیم کمک می‌کنم. همانطور که گفتم ما باید برای بالای جدول بجنگیم و مثل نیم فصل اول تیم های بزرگ را متوقف کنیم. ما استقلال را دبل کردیم و پرسپولیس هم مطمئن باشد که روز آسانی در تبریز نخواهد داشت.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.