دانلود سریال یاغی

به نقل از اسپورت هرچند باشگاه بارسلونا مصدومیت مسی در تمرین سه شنبه را جدی نمی داند ولی TV3 کاتالونیا ادعا می کند او 10 روز به دور از میادین خواهد ماند.

به این ترتیب وضعیت حضور لیونل مسی در بازی روز 24 خرداد برابر مایورکا در هاله ای از ابهام است. در حالی که امروز شبکه تی وی 3 کاتالونیا خبر از مصدومیت جدی مسی در تمرین روز سه شنبه داد اما باشگاه بارسلونا ضمن تکذیب این ادعا اعلام کرده است که مشکلی مسی را تهدید نمی کند.

 

 

 

 

همه چیز به تمرین روز سه شنبه بر می گردد که مسی در جریان یک بازی درون تیمی از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت شد. او دیروز در تمرین گروهی بارسا شرکت نداشت و در سالن بدنسازی بود. غیبتی که خبرساز شد و در پی آن TV3 مدعی شد که او به دلیل این مصدومیت بین یک هفته تا ده روز قادر به حضور در تمرینات نخواهد بود که به معنای از دست دادن بازی با مایورکاست.

هرچند بارسلونا این ادعا را تکذیب کرد ولی باید تا فردا و بازگشت بازیکنان بارسا به تمرین صبر کرد. اگر مسی بتواند بدون مشکل تمرین کند قاعدتا مشکلی برای بازی با مایورکا نخواهد داشت.

 

 

 

 

مسی فصل جاری از ناحیه مصدومیت ها چندان خوش شانس نبوده است. او در اولین تمرین پیش فصل تابستانی مصدوم شد و تور آمریکای بارسا را از دست داد. در هفته دوم و زمانی که به نظر آماده بازگشت به میادین بود بار دیگر مصدوم شد و تا هفته پنجم نتوانست بارسلونا را همراهی کند.

بارسلونا 11 بازی طی 36 روز باید برگزار کند که یک ماراتن نفسگیر و جهنمی برای لیونل مسی خواهد بود. آمادگی بدنی او می تواند نقشی کلیدی در کورس قهرمانی لالیگا ایفا کند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.