دانلود سریال یاغی

“” در حال حاضر هیچ تاریخ دقیقی برای شروع مسابقات وجود ندارد و این موضوع تقریبا تمامی باشگاه ها را به تعطیلی کشانده است. حمید مطهری مربی تیم پرسپولیس در ارتباط با شرایط اینروزها گفت:« اول سال نو را به همه مردم خوب ایران تبریک می گویم.همه ما الان دل نگران هستیم و امیدوارم هرچه زودتر این ویروس کرونا از بین برود تا مردم دوباره  با آرامش زندگی کنند. همین جا از همه خواهش می کنم که در خانه هایشان بمانند.»

او درباره تیم هم گفت:«ما یک برنامه تمرینی به بچه ها دادیم تا به طور اختصاصی در خانه انجام بدهند. قطعا این تمرینات نمی تواند کارکرد تمرینات تیمی و گروهی را داشته باشد اما می خواهیم تا حدی شرایط بدنی بچه ها را حفظ کنیم.»

او افزود:«می خواستیم تمرینات را شروع کنیم که دستور دادند نباید تمرین کنیم.»

مطهری در این مورد که آیا زمانی برای شروع تمرینات متصور هست ؟گفت:« در حال حاضر هیچ چیزی مشخص نیست. من الان صحبت های دکتر خلیلیان را در شبکه خبر شنیدم که می گفت براساس آخرین مطالعات این ویروس ٣ تا ٨ ساعت در هوا می ماند و این خیلی کار را سخت تر می کند. قطعا جان و سلامتی آدم ها از هرچیزی مهم تر است و به همین دلیل منتظر تصمیمات مراجع ذی صلاح در این رابطه می مانیم.»

مربی پرسپولیس همچنین گفت:« همه باید به تصمیمات کلان احترام بگذارند. برخی هم کارشناسی می کنند که زودتر شروع کنیم یا تمام کنیم فلان تیم قهرمان است؛ این حرف ها درست نیست و  باید همه چیز را منوط به تصمیمات مراجع تصمیم گیری بکنیم. باید اجازه بدهیم بهترین تصمیم را بگیرند و این در حوزه اختیارات وزارت بهداشت و وزارت ورزش و فیفا و مراجعی از این دست است. »
او در ادامه گفت:« من همچنین می خواهم از بچه های تیم تشکر کنم خیلی زحمت کشیدند و تا آخرین روز تمرین بسیار با انگیزه و پرتلاش بودند. امیدوارم در این روزها تمریناتشان را جدی انجام بدهند تا روی فرم بمانند.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.