“” چند روز پیش اعلام شد که نتیجه تست کرونای خورخه ژسوس سرمربی پرتغالی باشگاه برزیلی فلامینگو مثبت بوده اما حالا در برزیل اعلام شد که با انجام تستهای تکمیلی نتایج این تستهای ژسوس منفی بوده و این مربی پرتغالی به کرونا مبتلا نیست و در سلامت به سر می‌برد.

 

خبر مثبت اعلام شدن تست کرونای ژسوس روز دوشنبه این هفته اعلام شد ولی در همان زمان گفته شد که برای اظهارنظر قطعی درباره ابتلای او به این بیماری پزشکان خواستار انجام تستهای بیشتر شده‌اند.

 

 

دیروز رسما اعلام شد که این سرمربی 65ساله پرتغالی به ویروس کرونا مبتلا نیست. باشگاه فلامینگو در حساب توییتری خود در این باره نوشت:” باشگاه فلامینگو اطلاع پیدا کرده که نتیجه تستهای ویروس کرونای سرمربی‌اش خورخه ژسوس منفی بوده است. باشگاه به این وسیله از حمایت‌های همه هواداران آبی و سیاه‌پوشان فلامینگو از سرمربی تیم در روزهای اخیر تشکر می‌کند”.

 

خورخه ژسوس هم خبر سلامتی خود را در اینستاگرامش اعلام کرد و نوشت:” امروز خبر عالی‌ای دریافت کردم و متوجه شدم که نتیجه آزمایش کرونایم منفی بوده. از اینکه به سلامت من اهمیت دادید و با مهر و محبت از من حمایت کردید از شما واقعا سپاسگزارم”.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.