دانلود سریال یاغی

”” و به نقل از فارس شیوع ویروس کرونا در جهان باعث شد تا تمامی رویدادهای ورزشی به حالت تعلیق دربیاید. در ورزش کشورمان نیز این اتفاق افتاد و بیش از 2 ماه فعالیت‌های ورزشی تعطیل شد اما روز گذشته حسن روحانی رئیس‌جمهوری کشورمان اعلام کرد مسابقات ورزشی می‌تواند بدون حضور تماشاگر برگزار شود.

 

براین اساس احتمال برگزاری مرحله پلی‌آف فوتسال بانوان بسیار زیاد است. شهرزاد نصیری مسئول مسابقات فوتسال زنان در این باره گفت: ما منتظر نامه کتبی وزارت ورزش هستیم تا کارمان را انجام دهیم. بحث ما حضور 4 تیم در مرحله پلی‌آف و معرفی قهرمان است.

 

وی درباره اینکه آیا مذاکراتی با تیم‌های شرکت‌کننده صورت گرفته و آنها تمایل به مسابقه دارند عنوان کرد: ما با آنها صحبت کردیم که گفتند آمادگی مسابقه را دارند. می‌توانیم 20 روز یا 3 هفته به تیم‌ها مهلت بدهیم تا تمرینات خود را برگزار کنند.

 

نصیری همچنین درباره اینکه آیا درباره شروع فصل جدید مسابقات مذاکراتی صورت گرفته یا خیر اظهار داشت: با توجه به تعویق مسابقات آسیایی و جهانی اگر ما لیگ را با تاخیر آغاز کنیم مشکلی ایجاد نخواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.