مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

عبدالرضا موسوی که چندان تمایلی برای انجام مصاحبه نداشت در مورد استعفا از هیئت مدیره استقلال به “مجله ایما” گفت: من این استعفا را به صورت کتبی داده ام اما وزارت ورزش نه آن را رد کرده و نه تایید. هنوز نمی دانم تکلیفم چیست.

 

او در پاسخ به این سوال که آیا در جلسات هیئت مدیره استقلال شرکت می کند یا نه هم گفت: هنوز که جلسه ای برگزار نشده است اما اگر برگزار شود و از من دعوت کنند حتما می روم.

 

عضو هیئت مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که با وجود استعفا آیا دوست دارد به کارش در این باشگاه ادامه بدهد یا نه هم گفت: اگر شرایط فراهم باشد چراکه نه و اگر هم نباشم برای این تیم مثل همیشه آرزوی موفقیت می کنم.

 

موسوی در مورد درگیری لفظی اش در یک برنامه تلویزیونی با علی فتح الله زاده و اینکه آیا در این مدت با او صحبت کرده است یا نه هم گفت: این ها مسائل خصوصی باشگاه است و اجازه بدهید خصوصی باقی بماند.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.