مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

و به نقل از مهر این روزنامه اعلام کرد بعد از تعیین تاریخ شروع مجدد لیگ داخلی بعضی از کشورها از جمله قطر کنفدراسیون فوتبال آسیا منتظر سایر کشورها برای مشخص کردن زمان از سرگیری مسابقاتشان است تا برای رقابت های سطح قاره آسیا از جمله مسابقات لیگ قهرمانان تصمیم بگیرد. همچنین AFC هم منتظر فیفا است تا سرنوشت و تاریخ بازی های برگشت مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا را تعیین کند.

 

الرایه نوشت: «کار کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تعیین تاریخ لیگ قهرمانان آسیا سخت است زیرا فقط چند فدراسیون از جمله قطر تقویم لیگ داخلی خود را مشخص کرده اند. لیگ کره جنوبی آغاز شده است و سوریه هم از پنجشنبه مسابقاتش را شروع کرد. فدراسیون استرالیا اواسط ماه بعد را برای بازگشت لیگ خود تعیین کرده است در حالی که لبنان ادامه مسابقاتش را لغو کرد. فدراسیون کویت تاریخ شروع لیگ را اوایل آگوست اعلام کرد. عمان و مالزی هم ماه سپتامبر را مشخص کرده اند. منابع خبری الرایه در کنفدراسیون آسیا تایید کرده اند که کار برای تعیین مجدد لیگ قهرمانان آسیا و دیدارهای مقدماتی انتخابی جام جهانی سخت است چون بیشتر فدراسیون ها تاریخ شروع مجدد لیگ خود را تعیین نکرده اند.

 

این منابع خبری خاطرنشان کرده است که AFC از فدراسیون ها خواسته است تاریخ شروع لیگ خود را مشخص کنند تا مناسب ترین زمان برای از سرگیری لیگ قهرمانان را انتخاب کند و با فیفا هماهنگ شود که مسوول برگزاری جام جهانی است.»

 

 

الرایه در ادامه گزارش خود آورده است: «از سوی دیگر بین فدراسیون های شرق قاره آسیا اختلاف نظرهایی برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز به وجود آمده است. این فدراسیون ها اصرار دارند که لیگ قهرمانان با سیستم قبل برگزار شود که این موضوع هم مشکلات کنفدراسیون آسیا را افزایش می دهد. کشورهای غرب آسیا از ایده برگزاری لیگ قهرمانان به صورت متمرکز استقبال کرده اند تا از خطرات شیوع ویروس کرونا به خاطر مسافرت های زیاد جلوگیری شود.»

 

این روزنامه قطری در انتهای گزارش خود از شهر دوحه به عنوان محتمل ترین گزینه AFC برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز یاد کرد و نوشت: «دوحه از هر نظر نزدیکترین گزینه برای میزبانی لیگ قهرمانان به شکل متمرکز است. دلیل برتری دوحه استادیوم های بین المللی این شهر است که فناوری خنک کننده دارد که در هیچ کجای دنیا یافت نمی شود. همین موضوع باعث می شود که کنفدراسیون آسیا از برگزاری لیگ قهرمانان به صورت متمرکز در غرب آسیا و در استادیوم های نمونه دوحه از هرنظر استقبال کند.»

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.