دانلود سریال یاغی

“” ماریو گوتسه بعد از چهار فصل فوق‌العاده در دورتموند این تیم را در سال ۲۰۱۳ و به مقصد بایرن مونیخ ترک کرد. بسیاری از گوتسه به عنوان یکی از شانس های دریافت توپ طلا یاد می کردند اما این بازیکن با وجود زدن گل قهرمانی آلمان در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ نتوانست روزهای خوبی را در بایرن مونیخ پشت سر بگذارد.

 

گوتسه بعد از حضور تقریباً ناموفق در جمع باواریایی‌ها نهایتاً در سال ۲۰۱۶ دوباره به تیم سابق خود یعنی دورتموند بازگشت. این ستاره آلمانی که با امید درخشش دوباره به جمع زنبورها اضافه شده بود نتوانست روزهای خوب گذشته را تکرار کند و حالا در این فصل به یک نیمکت نشین محض در این تیم تبدیل شده است.

 

 

 

 

قرارداد ماریو گوتسه در تابستان با دورتموند به پایان خواهد رسید و به نظر می رسد که هیچ علاقه ای از سوی هر دو طرف برای تمدید قرارداد وجود ندارد. در همین رابطه نشریه کوریره دلو اسپورت ایتالیا در گزارشی مدعی شده که باشگاه میلان می تواند این بازیکن را در تابستان با قراردادی آزاد و بدون پرداخت پول به خدمت بگیرد.

 

پیش از این نشریه بیلد آلمان نیز گزارش شده بود که خود ماریو گوتسه نیز علاقه زیادی برای بازی در سری آ دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.