به گزارش”مجله ایما” بعد از حضور خانم ها در بازی تیم های ملی ایران و کامبوج ، نسبت به این موضوع برای سه بازی آینده تیم ملی در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 بحث های رسانه ای زیادی به وجود آمد. مازیار ناظمی مدیرروابط عمومی وزارت ورزش و جوانان امروز در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که قرار است حضور زنان در ورزشگاه ادامه داشته باشد. او در این رابطه گفت:” حضور خانم ها در ورزشگاه یکی از کارهای بسیار مهم بوده که انجام شده است. ما قطعا می خواهیم این کار تداوم داشته باشد و از تمام کسانی که به وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال کمک کردند که این اتفاق بیفتد تشکر می کنیم.”

او افزود:” این حق شهروندی بانوان است که در بازی با کامبوج با حفظ حدود فرهنگی و شرعی به ورزشگاه آمدند. درست است که 14 گل زدیم اما مهمترین موضوع حضور خانم ها در ورزشگاه بود.”

ناظمی همچنین گفت:” ما در بازی های آینده هم میهمان خانم ها هستیم.” او همچنین درباره اینکه آیا سهمیه بیشتری از ورزشگاه در اختیار خانم ها قرار می گیرد افزود:” با توافقاتی که انجام می شود امیدواریم که این صندلی ها و جایگاه ها برای خانم ها بیشتر شود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.