مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

پاپو گومس بدون شک یکی از ستاره های آتالانتا محسوب می شود. او زیر نظر گاسپرینی توانسته به اوج دوران فوتبالش برسد و در 32 سالگی همچنان نقشی تعیین کننده در این تیم ایتالیایی دارد.

نقش او در اوجگیری آتالانتا در سری آ و رسیدن این باشگاه یه یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان غیر قابل انکار است. گومس در سن لورنزو آرژانتین بود که درخشید و سپس راهی کاتانیا شد. سال 2013 از اتلتیکو پیشنهاد خوبی دریافت کرد ولی در نهایت انتقال او منتفی شد و قرضی به متالیست اوکراین پیوست. گومس از 2014 برای آتالانتا بازی می کند.

 

 

 

 

ستاره آرژانتینی که 4 بازی ملی نیز در کارنامه دارد در مورد ناکامی اش در انتقال به اتلتیکو گفت:« تابستان 2013 بود که در آرژانتین با دیگو سیمئونه دیدار کردم و ناهار را باهم صرف کردیم. او به من اطمینان داد که پس از بازگشت به اسپانیا از سران باشگاه درخواست خواهد کرد تا برای جذب من اقدام کنند. همانطور هم شد ولی در نهایت کاتانیا و اتلتیکو بر سر رقم انتقال به توافق نرسیدند. کاتانیا 10 میلیون یورو می خواست ولی اتلتیکو شش میلیون یورو بیشتر نمی داد. به خاطر 4 میلیون یورو به اتلتیکو نرفتم و می خواستم بمیرم.»

 

گومس فصل جاری هفت گل برای آتالانتا زده و 12 پاس گل نیز داده است. این احتمال وجود دارد که او همراه آتالانتا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به اتلتیکو برخورد کند.

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.