دانلود سریال یاغی

از فارس سیدمحمد ناظم‌الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال اظهار داشت: همانطور که همگان اطلاع دارید با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور کلیه فعالیت‌های ورزشی لغو شده است که تیم ملی فوتسال از این امر مستثنی نیست اما ما با بازیکنان تیم ملی در ارتباط هستیم و تمرینات فردی آنها را زیر نظر داریم. البته تمرینات گروهی لازمه انجام کار گروهی است و امیدواریم وضعیت این ویروس در سطح کشور مشخص شود که ما بتوانیم مجدداً اردوهای خود را برگزار کنیم.

 

وی افزود: سلامتی بازیکنان و کادر فنی برای ما از همه چیز مهم‌تر است و در حال حاضر هم منتظر هستیم که فیفا تکلیف بازی‌های جهانی و آسیایی را مشخص کند که ما بتوانیم تصمیمات مناسب را برای تیم ملی بگیریم. سرمربی تیم ملی فوتسال در پاسخ به سؤالی که امروز وزارت ورزش وضعیت بعضی از شهرها را سفید اعلام کرده گفت: بحث برگزاری اردوهای تیم ملی نیست همانطور که گفتم برای ما سلامتی بازیکنان و کادر فنی از همه چیز مهم‌تر است و همانطور که شما گفتید ما می‌توانیم اردوی خود را در شهر بندرعباس که وضعیتش سفید است برگزار کنیم اما با برگزاری اردو مشکل حل نمی‌شود. شاید بازیکنی از منطقه قرمز به شهری که وضعیت سفید دارد برود و آن شهر را هم آلوده کند و این باعث می‌شود ویروس کرونا در این منطقه وارد شده و گسترش پیدا کند. 

 

ناظم‌الشریعه تصریح کرد: برنامه تیم ملی باید براساس هماهنگی با سازمان لیگ و کمیته فوتسال باشد و هماهنگی اعضای کمیته فنی فوتسال سازمان لیگ و کادر فنی تیم ملی  باید یکسان صورت گیرد و من فکر می‌کنم با توجه به اینکه مسابقات جهانی و آسیایی به تأخیر افتاده در حال حاضر بهترین زمان است که کمیته فوتسال به فکر بازی‌های تدارکاتی بهتر با تیم‌های مطرح جهان برای تیم ملی باشد. البته تحقق این برنامه‌ها به رفع بیماری کرونا در سطح جهان بستگی دارد.

 

وی افزود: تیم ملی کار سختی را امسال و سال آینده در پیش دارد از یک طرف ما باید به فکر بازی‌های آسیایی جام جهانی و از طرف دیگر به فکر برگزاری اردو و بازی‌های تدارکاتی مناسب باشیم. در مسابقات آسیایی و جهانی ما بازیکنانی را اعزام می‌کنیم که از همه آماده‌تر باشند و برای ما فرقی ندارد چه بازیکنی جوان و یا با تجربه باشد بلکه مهم برای کادر فنی آماده‌ترین‌ها در فوتسال ایران است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.