دانلود سریال یاغی

در روزهای اخیر رسانه‌های انگلیسی معتقد بودند باشگاه منچستریونایتد توجه زیادی به جذب کالیدو کولیبالی ستاره ناپولی نشان داده و امیدوار است با وجود بحران کرونا او را به قیمتی ارزان‌تر از مبلغ مورد نظر ناپولی خریداری کند.

 

 

اما مدیر ورزشی ناپولی کریستیانو جیونتولی آب پاکی روی دست شیاطین سرخ ریخته و می‌گوید وضعیت بغرنج مالی ناشی از اپیدمی کرونا باعث نمی‌شود این باشگاه ایتالیایی ستاره‌اش را ارزانتر از ارزش واقعی‌اش واگذار کند. گیونتولی می‌گوید بازیکنی مثل کولیبالی را نمی‌توان به خاطر یک بحران ارزان‌تر فروخت.

 

کولیبالی 28ساله تا سال 2023 با ناپولی قرارداد دارد. مدیر ورزشی ناپولی در این باره گفت: کالیدو بازیکن بزرگی است و هنوز با ما قراردادی بلندمدت دارد. ما اگر بخواهیم او را بفروشیم مبلغ قابل توجهی درخواست خواهیم کرد.

 

 

گیونتولی در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد: بازیکنی مثل او به خاطر یک بحران ارزش خود را از دست نمی‌دهد. ما قصد نداریم ارزیابی‌ خود را از ارزش او تغییر دهیم.

 

کولیبالی که در فصل 2018-2019 به عنوان بهترین مدافع سری آ انتخاب شده در این فصل برای تیمش 21 بازی انجام داده و گفته می‌شود به جز یونایتد لیورپول و پاری سن ژرمن هم به جذب او علاقه‌مند هستند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.