دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در دیدار ماقبل پایانی هفته بیست و پنجم لیگ یک کرواسی، تیم واراژدین که محمدمهدی مهدی‌خانی را برای ششمین بازی متوالی در ترکیب نداشت و جزو نفرات ذخیره می‌دید، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در ورزشگاه وارتکس به مصاف گوریکا رده ششمی رفت.

 

تیم واراژدین که در سه دیدار اخیرش با برکناری لوکا بوناچیچ، سرمربی شناخته شده و سابق باشگاه‌های ایرانی و همچنین حضور سمیر توپلاک به یک پیروزی، یک باخت و یک مساوی رسیده بود، امشب هم در آستانه برتری قرار داشت که نتوانست به این مهم برسد.

یاران مهدی‌خانی که در صورت پیروزی صعود یک پله‌ای در جدول لیگ یک کرواسی می‌داشتند و در رده نهم قرار می‌گرفتند، در ششمین دقیقه وقت‌های تلف شده دروازه خود را از روی نقطه پنالتی باز شده دیدند و با نتیجه ۲ بر ۲ برابر گوریکا متوقف شدند تا ۱۷ امتیازی بمانند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به زاپرسیچ، در قعر جدول قرار بگیرند.

 

محمدمهدی مهدی‌خانی که در این فصل ۱۰ بازی برای واراژدین کرواسی انجام داده، همانند پنج هفته اخیر فرصت حضور در زمین مقابل گوریکا را به دست نیاورد و تا پایان نیمکت‌نشین بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.