دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، لیورپول در حالی امشب در لیگ برتر به مصاف وستهام خواهد رفت که تا به اینجا متحمل هیچ شکستی در این رقابت ها نشده و با اختلاف ۱۹ امتیازی نسبت به تیم دوم یعنی منچسترسیتی در صدر جدول قرار گرفته است. آن ها همچنین در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی انگلیس نیز حاضر هستند.

 

کاپیتان لیورپول یعنی جوردن هندرسون درباره شرایط این تیم می گوید: ” در طول فصل جاری بار ها شده که به مشکل خوردیم، آسیب دیدگی های زیادی داشتیم و اوضاع سختی را پشت سر گذاشتیم اما بعد از هر مشکل قوی تر و قدرتمند تر از قبل بازگشتیم. در این چند وقت خیلی شکست نخوردیم اما با این وجود سعی کردیم که بعد از هر باخت از آن ها درس بگیریم”

 

 

 

 

هندرسون درباره بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکومادرید گفت: ” نباید به یک شکست بیش از حد بپردازیم. ما باید مشکل مان را پیدا کرده و برای رفع آن تلاش کنیم. شکست در مادرید باعث ناراحتی ما شد اما هنوز سه هفته تا بازی برگشت باقی مانده و ما باید برای نبرد در آنفیلد آماده شویم. با این وجود فعلا باید به بازی برابر وستهام فکر کنیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.