فولاد خوزستان در لیگ نوزدهم با هدایت جواد نکونام عملکرد خوبی داشته و هم اکنون با 33 امتیاز و یک بازی معوقه در رده ششم جدول رده بندی قرار گرفته است. فولادی ها این روزها تمرینات خود را در تهران برپا می‌کنند و تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بتوانند در ادامه مسابقات لیگ نتایج خوبی بگیرند.

 

 

 

تیم تحت هدایت نکونام حالا شانس خوبی برای کسب سهمیه آسیایی در فصل جاری دارد. آنها در صورتی که مقابل استقلال در بازی معوقه به برد برسند 36 امتیازی شده و به رده چهارم صعود می کنند و بعد از آن 9 مسابقه دیگر پیش رو دارندتا بتوانند جایگاه شان را حفظ کرده و در بین تیم های آسیایی قرار بگیرند.

آخرین باری که فولاد خوزستان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت به 6 سال قبل و سال 1393 برمی‌گردد که این تیم بعد از قهرمانی در لیگ ایران به مسابقات آسیایی رفت و توفیقی به دست نیاورد. حالا نکونام عزم خود را جزم کرده تا بعد از 6 سال بار دیگر جواز حضور در باشگاه های آسیا را برای فولاد به ارمغان بیاورد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.