دانلود سریال یاغی

در چند هفته گذشته همواره بحث جدایی آرتور ملو از بارسلونا مطرح بوده است و گفته شده که باشگاه کاتالانی قصد دارد هافبک برزیلی خود را با میرالم پیانیچ از یوونتوس معاوضه کند اما با این حال خود آرتور هیچ علاقه ای به این معاوضه نشان نداده و اعلام کرده که قصد دارد در نوکمپ ماندگار شود.

 

به نظر می‌رسد که هر دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس کماکان تلاش خود را برای راضی کردن آرتور ملو ادامه می دهند و قصد دارند هر طور که شده رضایت این بازیکن را برای معاوضه با میرالم پیانیچ جلب کنند. توتو اسپورت نیز در همین رابطه ادعا می‌کند این احتمال وجود دارد که این تلاش ها در نهایت تاثیر گذار واقع شود و هافبک برزیلی نهایتاً راهی بیانکونری شود.

 

 

 

 

هافبک برزیلی تقریباً می داند که باید در اکثر بازی های فصل به عنوان نیمکت نشین حضور داشته باشد و همین موضوع نیز می تواند روی تصمیم او برای ماندن در بارسا تأثیرگذار باشد.

 

لازم به ذکر است که آرتور در ماه ژوئن ۲۴ ساله خواهد شد و در سال ۲۰۱۸ با قراردادی به ارزش ۳۱ میلیون یورو از گریمیو به بارسلونا پیوست.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.