دانلود سریال یاغی

دنی سبایوس در تابستان سال ۲۰۱۷ به عنوان یکی از آینده دار ترین ستاره های فوتبال اروپا از بتیس به رئال مادرید پیوست. این هافبک اسپانیایی که با امیدهای فراوان راهی سانتیاگو برنابئو شده بود نتوانست روزهای خوبی را جمع کهکشانی‌ها پشت سر بگذارد و به همین خاطر در تابستان گذشته به شکل قرضی راهی آرسنال شد.

 

سبایوس در ترکیب آرسنال عملکرد قابل قبولی ارائه داده و گفته می شود که باشگاه لندنی علاقه زیادی به دائمی کردن قرارداد این بازیکن دارد. از طرفی رئال مادرید موضع خود را در رابطه با این بازیکن مشخص نکرده و معلوم نیست که آیا لوس بلانکوس به حفظ این بازیکن علاقمند است یا قصد دارد او را به فروش برساند.

 

 

 

 

در همین رابطه اما دون بالون در ادعایی جالب توجه و عجیب عنوان کرده که بارسلونا و کیکه ستین علاقمند به جذب هافبک رئال مادرید هستند. سرمربی بارسا پیش از این در رئال بتیس با سبایوس کار کرده و یکی از بزرگترین طرفداران سبک بازی این ستاره اسپانیایی به شمار می‌آید. با این حال بسیار بعید به نظر می رسد که رئال این بازیکن خود را به تیم رقیب بفروشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.