مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” بایرن مونیخ با راه اندازی سیستمی جدید از درون کمپ تمرینی باشگاه تصاویر تمرینات را به صورت آنلاین برای بازیکنان ارسال کرده و آنها نیز در موعد مقرر کارهای خواسته از سوی کادر فنی را انجام می دهند. هانسی فلیک از روند فعلی ابراز رضایت کرده و مدعی شد بازیکنانش با شرایط به خوبی کنار آمده اند.

 

 

هانسی فلیک گفت: “ما به خوبی برای همه اتفاقاتی که می تواند در آینده رخ دهد برای چالش های جدیدی که در اوضاع همیشه در حال تغییر رخ می دهد آماده هستیم. ما باید این شرایط را مانند همه افراد دیگر در کشور خود بپذیریم.

 

همه بازیکنان می توانند دستور العمل های تمرینی را از طریق تبلت مشاهده کنند همچنین بازیکنان قادر خواهند بود همه تمریناتی که از طریق کمپ تمرینی باشگاه پخش می شود را دیده و انجام دهند. همه ما باید سعی کنیم با شرایط جدید به طور مثبت و با روحیه بالا برخورد کنیم. ما گروه مربیگری و بازیکنان دیروز ساعت 11 صبح اولین تمرین سایبری خودمان را برگزار کردیم و ما بازیکنان را از راه دور هدایت می کردیم. در اولین جلسه بازیکنان خیلی انگیزه داشته و همه خیلی خوب عمل می کردند.”

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.