دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما” سرانجام با تصمیم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته اول، دوم، سوم و هم‌چنین بانوان تا ۱۴ فروردین به تعویق افتاد. تصمیمی که شیوع ویروس کرونا باعث آن بود و باید دید در ادامه چه سرنوشتی خواهد داشت.

 

اما ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در خصوص این تصمیم اظهاراتی داشت. وی که در برنامه ورزش و مردم حضور پیدا کرده بود، گفت: فدراسیون و سازمان لیگ مسئول برگزاری مسابقات هستند ولی تصمیم گیری در خصوص لغو بازی‌ها به مباحث امنیتی بر می‌گردد و از حیطه اختیارات ما خارج است. بیانیه ستاد ملی مبارزه با کرونا این بود که بازی ها بدون تماشاگر برگزار شود ولی وقتی دیدیم حتی همسران بازیکنان پیام می‌دهند که دیدارها لغو شود تصمیم گرفتیم  پیگیری کنیم و حتی نامه نوشتیم که مسابقات فعلا به حالت تعلیق در بیاید.

 

وی درباره ادامه مسابقات لیگ برتر نیز گفت: اگر بیماری از کشور ما خارج شود از 14 فروردین بازی‌ها از سر گرفته خواهد شد و ان‌شاالله لیگ را هم به پایان می‌رسانیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.