دانلود سریال یاغی

خلیلیان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفتگو با “” در رابطه با تاکید ستاد ملی مبارزه با کرونا بر تعطیلی تمرینات و اصرار برخی باشگاه ها به از سرگیری تمرینا با اعلام خبر حضور رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در سازمان بهداشت جهانی بیان کرد: آقای اینفانتینو میهمان سازمان بهداشت جهانی بوده است. ایشان در این ملاقات گفته همه فوتبالیست ها یک طرف کرونا هم یک طرف. گفته که ما نباید فقط دفاع کنیم و باید حمله هم بکنیم. ما تعجب می کنیم از از افرادی که وضعیت را در سازمان بهداشت جهانی ایتالیا و سایر کشورهای جهان می بینم و باز می خواهند جان انسان ها را به خطر بیندازند.

او با هشدار دادن به باشگاه هایی که تمرین می کنند یا قصد شروع تمرینات را دارند گفت: لذا تمام مسئولیت های حقوقی جانی و بهداشتی این تصمیم با خودشان است و از لحاظ بهداشتی هم ما قانون داریم که اگر کسی مخل بهداشت عمومی شود سر و کارش با قوه قضائیه است. یعنی کار از کمیته انضباطی بیرون می آید.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: این از این موضوع که من هشدار می دهم به کسانی که هنوز بی مهابا تمرینات را برگزار می کنند و به نوعی اجتماعات ورزشی را گسترش می دهند؛ بدون احتیاط و بدون دقت. ولی باید می دانیم که امروز این اتفاق در سازمان بهداشت جهانی افتاده و همه باید کرونا را به بیرون شوت کنند و کرونا را مغلوب خودشان کنند. انتظار ما از باشگاه های هوشمند کشورمان این است که به ما کمک کنند تا دیر نشده هر چه زودتر این ویروس منحوس را از ایران بیرون کنیم.

 

از خلیلیان در این رابطه پرسیدیم که چرا برای باشگاه هایی که تمریناتشان را شروع کرده اند حکمی صادر نمی شود که او در پاسخ به این سوال بیان کرد: ما نیاز داریم به مستندات مشخص. باید دقیق گزارش بشود. اگر مستند باشد مسلما گزارش تهیه شود و به کمیته انضباطی وزارت ورزش و مقامات قضایی فرستاده می شود. من دیگر چطوری بگویم. من که نمی توانم کاری بکنم. من که همین الان نمی توانم کاری کنم. اگر کسی عاقل باشد خودش می فهمد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در واکنش به این سوال که آیا از محتوای احکامی که قرار است برای تیم ها صادر شود آگاهی دارد یا خیر توضیح داد: این موضوع یک موضوع جدید است و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در این مورد تصمیم می گیرند. چون دیگر این موضوع موضوع یک جام نیست و شوخی بردار نیست.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.