به گزارش “مجله ایما”، یکی از اماکنی که متعلق به باشگاه استقلال است و تیم فوتبال این باشگاه استفاده ای از آن نمی کند، کمپ مرحوم ناصر حجازی است. این کمپ که در دوران مدیریت علی فتح الله زاده ساخته شده بود مدت ها است بلااستفاده مانده و این در حالی است که آبی ها مشکلات زیادی در امر زمین تمرین دارند. حالا در چنین شرایطی علی فتح الله زاده در بازگشت به استقلال قصد دارد اقدام جدیدی روی این کمپ انجام دهد.

 

فتح الله زاده در این باره گفت: «ما دو راه داریم؛ یا اینکه با یک شرکت پیمانکاری قرارداد ببندیم و در این مجموعه ضمن ساخت هتل برای تیم زمین تمرین را هم ترمیم کنیم تا تیم بتواند آنجا تمریناتش را انجام بدهد اما یک راه دوم هم وجود دارد.»

 

وی افزود: «من از گذشته با شهرداری منطقه 22 رایزنی هایی کرده بودم.راه دوم این است که کمپ را به شهرداری بدهیم و در عوض آنها در منطقه خود زمینی به ما بدهند تا استادیوم بسازیم. حتی در گذشته با شرکتی صحبت کرده بودم که 14 ماهه یک ورزشگاه 35 هزار نفری برایمان بسازند و الان همان شرکت می گوید 10 ماهه این ورزشگاه را می سازد و تحویل مان می دهد. من این ایده را دارم که باید مشورت کنم و فکر می کنم شدنی باشد.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.