دانلود سریال یاغی

در حالی که تیم های لیگ برتری با برگزاری اردو تمرینات مستمر و بازی‌های دوستانه خود را آماده حضور در رقابت‌ها می‌کنند باشگاه تراکتور با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرده که چهار نفر از بازیکنانش به همراه دو عضو این تیم به بیماری کووید۱۹ مبتلا شده‌اند.

 

تی تی ها که مهم ترین مخالف از سرگیری لیگ به شمار می‌روند در ابتدا برگزاری تمرین را تکذیب می‌کردند اما سپس مدیریت این باشگاه اعلام کرد که بازیکنان در گروه های کوچک برای حفظ آمادگی بدنی در بنیان دیزل حاضر شده و به تمرین مشغول هستند.

 

حالا میر معصوم سهرابی مدیرعامل این باشگاه گفته است: «تیم ما از تمامی تیم‌ها قدرتمند بوده و از نظر آمادگی بازیکنان شرایط بسیار خوبی دارد و تنها دغدغه‌ی ما حفظ سلامت بازیکنان است.» این صحبت او بعد از آن مطرح شد که طرفداران تراکتور نسبت عدم آمادگی بازیکنان ابراز نگرانی کردند و حالا سهرابی با قطعیت گفته که دغدغه آن ها سلامتی وگرنه بازیکنان در شرایط خوبی به سر می‌برند.

 

حال باید دید تراکتور که بر موضع قبلی خود تاکید می‌کند در روزهای آینده چه خواهد کرد و آیا بازی دوستانه و تدارکاتی را در پیش خواهد داشت یا نه.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.