دانلود سریال یاغی

به نقل از مارکا کیکه ستین سرمربی بارسا از ژانویه گذشته جانشین ارنستو والورده شد و ماموریتی سخت را تا پایان فصل پیش رو دارد. بارسا با هدایت او دو امتیاز بیشتر از رئال دارد و فعلا در صدر لالیگا قرار گرفته است.

 

 

 

 

23 خرداد و با از سرگیری لالیگا بارسا اولین بازی خود را باید در زمین مایورکا برگزار کند. دو هفته به این بازی ستین در یک ویدیو کنفرانس از نگرانی خود در مورد مجوز استفاده از 5 تعویض در 11 بازی باقیمانده لالیگا صحبت کرد.

ستین در این رابطه گفت:« خیلی از بازی ها را در دقایق پایانی و به لطف خستگی بازیکنان حریف پیروز شده ایم و حالا که امکان استفاده از 5 تعویض وجود دارد تیم ها می توانند در دقایق پایانی بازیکنان تازه نفس تری داشته باشند.»

 

 

 

 

نکته عجیب این ادعای کیکه ستین در اینجاست که او گران ترین تیم حال حاضر دنیا را در اختیار دارد ولی همچنان نگران بازیکنان تازه نفس حریف است.

در بارسلونا آرتورو ویدال و ایوان راکیتیچ از حیث دقایق بازی بازیکنان شماره 14 و 15 تیم شان هستند و به عبارتی می توان از آنها به عنوان تعویضی های شماره 4 و 5 ستین نام برد. در مایورکا پوسو و شیکو کامپوس چنین شرایطی را دارند.  اولی 21 ساله و دومی 38 ساله است و در مقایسه با ویدال و راکیتیچ جایگاهی در فوتبال دنیا ندارند. دو ستاره تعویضی بارسا روی هم 30 میلیون یورو ارزش گذاری شده اند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.